Language
HAKKIMIZDA
Bizi Tanıyın

Sektörün lideri Benosso, 2019 yılında geliştirmiş olduğu sistem halkasına değerli müşterilerini dahil ederek geleceğin dijital sektörüne yön vermek amaçlı kurulmuştur.

2008 yılından beri birçok isimle hızla gelişen teknolojiyi takip ederek projeler ortaya koyan internet tabanlı ve yapay zeka tabanlı sistemleri araştırıp geliştirmiş ve 2019 yılında anonim şirketi olarak "Benosso" adını resmen kazanmıştır. Benosso, evrensel büyüklükte rekabet edebilir ürün ve hizmetleriyle, internet ve yapay zeka teknolojilerini birleştirerek her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve satış sonrası destek hizmetini sunmak için çalışıyor.

Benosso sadece sistemlerini pazarlamak için değil müşterileri ile kurmuş olduğu güven bağının yanısıra, dürüstlük, yüksek kalite, yenilik kelimelerini de vizyon edinmiştir. Benosso, pazardaki en çarpıcı yazılım ürünlerini ve bunlara yönelik hizmetlerle sizleri tanıştırıp bilgi çağının gerektirdiği kolaylığı sağlayarak işinizi ve hayatınızı daha keyifli hale getirmenize katkı sağlayacaktır. Benosso, disiplinlice çalışarak vermiş olduğu sözleri yerine getirmektedir.

Her koşulda ülkesinin ve halkının kalkınmasından yana katmadeğer yaratacak işler başaran bir firma olarak ilerlemektedir. Her daim dediği gibi daima ileri.  

Benosso olarak, dünyanın yaptığından daha iyisini yapacak güç, dinamik ve bilgi birikiminin Türk toplumunda var olduğuna gönülden inanmakta olup, bu topraklardan nice yeni yüksek potansiyelli liderler çıkabileceğini göstererek değişimi yakalamanın tam zamanı olduğunu düşünmekteyiz.  

Geleceği djital liderler şekillendirecek ve biz o geleceği şekillendirmek için çalışıyoruz. #daimaileri

Vizyonumuz ; Küresel pazarda büyümesini koruyan, yüksek rekabet gücü ile ilk tercih haline gelen, güven duyulan, çevreye-hayvana ve insana duyarlı, istikrarlı, dünya geneline açılıp daha fazla katma değer sağlayan bir proje şirketi olmak.

Misyonumuz; Dünya genelindeki müşterilerine yüksek güvenli, kaliteli, yenilikçi ürün ve çözümler sunmak ve ülkenin teknolojik alanda yerel sistemlere daha fazla destek vermesini sağlamak, küresel hedeflerine kurumsal kimlik bilinirliğini artırarak ilerleyen, sektörün lideri dijital bir proje şirketi olmak.

Stratejilerimiz; Hızlı, esnek ve çalışkan bir ekip kurarak, özel çözümler üretebilen, şeffaf bakabilen, yaratıcılığı yükseltecek imkanlar tanıyarak çalışanlarımızı teşvik edecek ödüllendirmeler gerçekleştirmektir.